Hakkımızda

.
TEMAK KALIP İSKELE SAN. VE TİC. A.Ş.
METALE HAYAT VEREN ÇÖZÜMLER

HAKKIMIZDA


Sektördeki iş ve deneyim kazanımlarımız 2006 yılına dayanmaktadır. Hizmet verdiğimiz ilk günden beri siz müşterilerimize çözüm ortağı olmak amacıyla hareket ediyoruz.

5000 metrekarelik kapalı, 2000 metrekarelik açık alanda 75 kişilik üretim kadromuzla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün kendimizi geliştirip, çağımızın ve sektörümüzün gerektirdiği bütün yenilikleri bünyemize katarak büyümeyi amaçlıyoruz. 

Talaşlı imalat, hidrolik ve eksantrik pres, şerit ve daire testere, plazma kesim, cnc büküm, cnc torna, cnc freze, ovalama, gibi makinaları bünyemizde barındırarak geniş bir çalışma kapasitesinin bir araya geldiği güçlü bir üretim merkezine sahibiz.


İskele, tank, otomotiv, raf sistemleri, ısıtma sistemleri, prefabrik yapılar gibi metalle ilişkisi olan bütün sektörlere yedek ve ana parçalar üretiyoruz.

Üretimde kullandığımız fikstür ve kalıpların büyük bir kısmını kendi tecrübe ve bilgilerimizin ışığında üretiyoruz. Mühendislerimizin Solidworks programıyla hazırladığı kalıplar müşterilerimizin istediği kalitede ürün elde etme yolunda bize yardımcı olan unsurlar arasında.

Ürettiğimiz ürünler, müşterilerimizin istek ve talepleri doğrultusunda şekilleniyor. Tam zamanında ve kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Belirlediğimiz hedefleri yaşamanın verdiği cesaretle her geçen gün bir adım daha ilerliyoruz.